TOP
Výhody Výhody
"Jaké výhody
můžete využít?"
Profesionální úroveň a bezpečnost
Rychlost a spolehlivost připojení k internetu už nejsou jedinými kritérii kvality. Vzhledem k vzrůstajícím rizikům elektronické komunikace je stále důležitější bezpečnost připojení a právě v tomto ohledu se služby poskytovatelů připojení výrazně liší. Klademe velký důraz na zabezpečení sítí i jednotlivých počítačů jak u firemních zákazníků, tak domácích uživatelů. K dosažení bezpečnosti připojení ve všech ohledech jsou veškeré instalace u zákazníků realizovány na profesionální úrovni s vysokou kvalitou provedení (k připojení je použit router s firewallem, přepěťové, antivirové, spywarové a adwarové ochrany). Zásadně nepoužíváme levná a nespolehlivá řešení, která jsou sice lákavá pro svoji cenu, ale naprosto nedostačující kvalitativním požadavkům nabízené komunikační služby.
Garance dostupnosti služeb
S námi máte smluvní garanci servisního zásahu do 48 hodin. Pokud provozujete kritické aplikace, vyjdeme Vám vstříc a přijedeme třeba o půlnoci.
Monitorování sítě
Nepřetržitě monitorujeme všechny páteřní prvky naší sítě i koncová zákaznická zařízení. Pokud budete mít problém, budeme to vědět dříve než Vy.
Žádné datové limity
Nemusíte sledovat množství přenesených dat a platit za megabajty navíc.
Veřejné IP adresy
Zákazník je k síti MACOnet připojen zařízením s veřejnou IP adresou. Pokud si to budete přát, uděláme z Vašeho počítače server přístupný z internetu.
O firmě O firmě
Firma Marek Maštera - MACO, zabývající se prodejem a servisem výpočetní techniky, mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů a příslušenství, je poskytovatelem internetového připojení...
» více
Výhody Výhody
Nabízíme Vám neomezené připojení k internetu, žádné datové limity, výběr různých tarifů, levné a rychlé připojení, servis pro zákazníky...
» více
© 2004-2009 Marek Maštera - MACO, maco@maconet.cz