TOP
Ceník Ceník
"Jak nízké jsou
naše ceny?"

Ceny jsou platné od 1. 1. 2008. Ceny připojení jsou uvedeny za 1 měsíc v Kč bez DPH 19%.

Aktuální ceník ke stažení zde.

Vyhrazené neomezené linky od 650 Kč.
Sdílené neomezené linky od 295 Kč.

Nabízíme individuálně stanovené rychlosti připojení a to i jednotlivým samostatně připojeným uživatelům.

Za zřízení bezdrátového připojení je účtován jednorázový poplatek dle skutečných nákladů a požadavků zákazníka na konfiguraci. Cena za zřízení – připojení rodinného domu (i s více počítači) při standardní konfiguraci je cca 4000 Kč. Cena zahrnuje připojení prostřednictvím routeru s firewallem, bezdrátovou jednotku, přepěťovou ochranu, konfiguraci PC a instalaci potřebného software, základní zaškolení obsluhy. Pokud se jedná o připojení většího množství uživatelů prostřednictvím kabelových rozvodů, cena připojení se pohybuje v rozmezí cca 1500 - 3000 Kč.

Spolu s připojením k internetu nabízíme zdarma zřízení e-mailové schránky.

Žádný z nabízených tarifů není časově ani datově omezen! Platíte jen paušál za stále připojení k internetu a využívané telefonní služby, bez dodatečných plateb za nadměrný přenos dat apod.

Na základě Vašich požadavků lze individuálně dohodnout různé kombinace tarifů, rychlostí, sdílení, skupinová připojení, úpravy cen apod.

O firmě O firmě
Firma Marek Maštera - MACO, zabývající se prodejem a servisem výpočetní techniky, mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů a příslušenství, je poskytovatelem internetového připojení...
» více
Výhody Výhody
Nabízíme Vám neomezené připojení k internetu, žádné datové limity, výběr různých tarifů, levné a rychlé připojení, servis pro zákazníky...
» více
© 2004-2009 Marek Maštera - MACO, maco@maconet.cz